Yiğidosoft olarak hazırlamış olduğumuz PES 2013'ün 2019-2020 transfer yamasını bir kaç ay önce sizlere sunmuştuk. "Buradan "o sayfamıza gidebilirsiniz.

Sizlerden gelen yorumlar üzerine yamamızın nasıl kurulacağını bu yayınımızda öğrenmiş olacaksınız. Yamamızı oyununuza kurmak için lütfen aşağıdaki adımları eksiksiz yerine getiriniz. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda bunu yorum olarak belirtmekten çekinmeyiniz.

PES 2013 / 2019-2020 ARA TRANSFER YAMASI KURULUMU

Adım 1: İndireceğiniz Pes 2013'ün 1.04 versiyonuna sahip olması gerekmektedir. 

Adım 2: Pes 2013 oyununuzda önceden her hangi bir yama olmaması gerekmektedir. Oyunu sıfırdan kurup yama kurulumuna devam edelim.

Adım 3: Web sitemizde bulunan BombPatch V6 yamasını bilgisayarınıza indirin! "Buraya" tıklayarak  BombPatch V6 yamasına gidebilirsiniz... 

Adım 4: İndirdiğiniz BombPatch dosyasındaki klasörleri Belgelerim>KONAMI ve Windows C > Program Dosyaları > KONAMI klasörlerine yapıştırıp "Hepsini Değiştir"e tıklayınız.

Adım 5: Web sitemizde bulunan Pes 2013 Ara Transfer yamasını bilgisayarınıza indiriniz! "Buraya" tıklayarak Yama sayfasına gidebilirsiniz... 

Adım 6: İndirdiğiniz dosyadaki KONAMI klasörünü bilgisayarınızdaki Belgelerim klasörü içindeki KONAMI klasörü ile değiştiriniz. 

Adım 7: Yamamız kurulmuştur İyi Eğlenceler Dileriz...

Bizlere Sosyal Medya Hesaplarımızı takip ederek destek olabilirsiniz <3


PES 2013 Ara Transfer Yaması İndir 5 Yorumlar

 1. abi program dosyalarında konamı yok nasıl yapabilirim

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bilgisayarlara göre değişir o; bazı bilgisayarlarda Program Dosyaları (x86)'nın içinde bazı bilgisayarlarda Program Files'ın içinde bulunur. Buralarda yoksa kurulumda yanlış yapmıştırsınız demektir.

   Sil
 2. Video kart 128 hatası veriyor yok sayıp oyuna giriyorum belirli süre sonra oyundan atıyor

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Üzgünüm yamamızla alakalı bir durum olduğunu sanmıyoruz. Şimdiye kadar kimse böyle bir hata ile karşılaşmadı. Lütfen çözüm için çevrimiçi başka yollar deneyin.

   Sil
 3. ya sadece lıg ve transfer yaması yokmu

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski